Стенди для кабінету права

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Курс правознавства та громадянської освіти містить широкий перелік знань правового, соціально-політичного, морально-етичного характеру. Вчитель в залежності від вибору методу подачі інформації на уроках обирає асортимент та дизайн наочних засобів, і шкільні стенди для кабінету правознавства та громадянської освіти обов’язково є в цьому списку.
 Усвідомлення учнями своєї ролі громадянина та повноправного члена суспільства, вміння застосовувати юридично-правові та економічні знання в повсякденному житті, формування екологічної складової в загальній культурі учнів — це все завдання, які за допомогою предметних стендів вчителю буде нескладно втілювати в життя.
 Хронологія розвитку подій та знань у сфері права та юриспруденції, рекомендації для виключення насилля з переліку фактів щоденних новин, відомості для вірної профорієнтації та новини про діяльність шкільного учнівського самоврядування — цей перелік стендів, якими можна прикрашати стіни та класні куточки кабінетів правознавства та громадянської освіти неповний. Ви зможете доповнити його, запропонувавши нам свої ідеї бачення того, як мають виглядати стенди для класу НУШ. І наші дизайнери з задоволенням створять для вас індивідуальний проект.