Стенди "Державна символіка України"

Знайдено: 1 - 24 серед 122 товари

Державна символіка України - це обов’язковий елемент оформлення кабінетів, фойе чи коридорів будь-якого підприємства, організації чи навчального закладу. Наявність державних символів, гербу та гімну нашої держави сприяє патріотичним настроям та відчуттю едності зі своїм народом. А їх розміщення у коридорах школи допомагає педагогам у вихованні патріотично налаштованої молоді, яка любить свій край та завжди готова стати до його оборони. Адже для виховання громадянської свідомості школярів недостатньо одних уроків з патріотичного виховання, тематичне оформлення шкіл стендами “Державна символіка України” повинно бути також. 

На сайті D-Гранд ви знайдете широкий вибір наочних посібників з державною символікою, які стануть чудовою прикрасою вашої організації. Ознайомитися з прикладами вже виконаних макетів ви можете на нашому сайті D-Гранд:

  • Стенд “Державна символіка. Карта”.
  • Стенд з символікою “Ми діти твої, Україно!”.
  • Комплект стендів “Моя Україна”.
  • Стенд “Україна - суверенна держава”.

Виготовлені за всіма правилами візуального сприйняття, такі стенди можуть бути розроблені за вашим індивідуальним технічним завданням. Єксклюзивна розробка дизайну безкоштовна для наших клієнтів. Професійна команда наших дизайнерів створить для вас стенд, який ідеально впишеться в інтер’єр та стане його стильним доповненням. При виготовленні стендів, ми приділяємо увагу особливостям цільової аудиторії, для якої розробляємо стенд та адаптуємо його до використання як окремо, так і у якості елементу тематичного комплексу.

Завдяки власним виробничим потужностям, ми маємо змогу слідкувати за кожним етапом виготовлення, для друку ми використовуємо тільки екологічну фарбу, а завдяки наявності термо та вологостійкої плівки, наші вироби не втрачають своєї яскравості навіть після довгого терміну експлуатації. Телефонуйте нам та робіть замовлення вже сьогодні!