Відгуки

Шановні клієнти!

Ми цінуємо Вашу довіру до нашої компанії і дякуємо за те, що ви обрали товари саме з нашого магазину. Ми прагнемо працювати ще краще і тому для нас важливо знати вашу думку про нас. Ми будемо вдячні, якщо Ви напишете нам свій коментар чи побажання.

Відгуки

Дуже вдячна за стенди. Всі яскраві та якісні. Дуже сподобалось обслуговування. На наступний день після замовлення уже були розроблені ескізи (а замовляла я дві композиції
і два стенди - всього 8 шт.). В телефонному режимі все було погоджено. Через тиждень стенди надійшли на пошту. І я була дуже приємно вражена точністю виконння моїх бажань. Також, думаю, важливо для багатьох, що стенди недорогі у порівнянні з іншими магазинами. Я мала можливість звернутися в інші фірми, то моє замовлення порахували на 1500 грн. дорожче. А ще доставка мені вийшла абсолютно безкоштовна. Тож раджу усім цей магазин і радитиму знайомим. А працівникам щиро бажаю натхнення, успіхів та процвітання! Побільше вам задоволених і вдячних клієнтів! З повагою - Великокунинецька ЗОШ.
D-Grand
20 Листопада 2018 10:07
Дуже вдячні за відгук!
Величезне Вам дякуємо за якісну та швидкісну роботу! Приємні враження залишилися від консультанта, від можливостей виконання індивідуальних замовлень, від ціни! Рекомендуємо тепер всім !))))) дякуємо ! Бажаємо побільше задоволених клієнтів !))))
D-Grand
03 Липня 2018 15:01
Дякуємо за відгук =)
Щиро дякую за якісно та швидко виконане замовлення. Замовляли комплекти стендів у кабінети фізики та астрономії з індивідуальними побажаннями. Стенди вже отримали (з подарками!), всім сподобались. Окреме спасибі дизайнеру за професійність та оперативність у виготовленні макетів, а також за терпіння при враховуванні наших багаторазових побажань.
Всім рекомендую!!!!
Інна
29 Червня 2018 17:02
Які вам були подарунки?
Перед Новим роком отримали, а сьогодні повісили стенди. Дуже дякуємо. Дизайн і якість просто супер. З Новим роком. Процвітання Вашій компанії, а всім працівникам щастя і здоров'я.
З повагою працівники Домантівського НВК.
Огромное спасибо! Заказ приняли быстро, в тот же день получила эскизы на утверждение. Стенды яркие, качественные, учли все пожелания! Заказывала набор стендов с индивидуальной разработкой, так еще получила бесплатную доставку и подарки! Все выполнили в очень короткие сроки, стенды пришли раньше чем договаривались изначально! По цене вышло дешевле чем мне считали в других компаниях. Когда работают мастера своего дела, это отражается на каждом этапе сотрудничества! Я еще вернусь)
Большое спасибо специалистам, за то что разработали для меня индивидуальный стенд, были выполнены все мои пожелания. Стенд получился очень красивым.
Отримали замовлення. Стенди яскраві, гарний дизайн. Дуже задоволені, будемо замовляти ще.
Дякую, отримав своє замовлення, все якісно та недорого, рекомендую всім!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід