Інформаційний портал

Куточок з безпеки життєдіяльності

Життя – це найцінніша річ, яку ми маємо. Сучасна людина винайшла безліч заходів і засобів для його поліпшення та подовження. Проте все ще існує безліч природних чи техногенних загроз нашому здоров’ю й життю.

Разработать логотип

Лого, марка, картинка, этикетка, как только не называют логотип потребители. Этот незамысловатый элемент бренда несет на своих плечах огромный груз. Он помогает повысить узнаваемость предприятия или организации. Создать логотип. Этот шаг будет необходим фирме, которая хочет реализовывать свой товар в долгосрочной перспективе и на обширном конкурентном рынке.

Разработка логотипа

В современном мире с развитием технологий рыночные отношения перешли в площадь информационных технологий, рекламы и манипуляции сознательностью. Теперь мы покупаем товары, не только ориентируясь по их качество или цене, но и ссылаясь на марку под которой они выпущены. Иногда даже не задумываясь, мы твердо уверены, что если у этой марки хорошая мука, значит, обязательно и макароны будут хорошими. Мы можем не помнить название организации и откуда она, но логотип подскажет нам выбор.

Куточок споживача

Відкритість та щирість – це гарні людські риси. Згідно з теорією маркетингу, бізнес, що гуртується на таких засадах, здатен досягти значних економічних результатів за рахунок підтримки дружніх взаємовідносин із своїм клієнтом.

Познайомити клієнтів з організацією, надати можливість їм відігравати роль помічників і радників у процесі творення фірми чи окремої торгівельної точки, створити атмосферу взаєморозуміння і турботи все це зможе стенд «Куточок споживача». Як це можливо?

Купить стенд для школы

Школа - это второй дом для ученика или учителя. Так приятно чувствовать себя дома в уюте, комфорте и безопасности. Классы школы тоже хорошо было бы сделать приветливыми и интересными. Речь не только в оснащении удобной мебелью и современной техникой, но и в эстетическом их виде. Приятные воспоминания и желание учиться гарантировано, если атмосфера класса приятна глазу и побуждает к получению знаний.

Купити стенд для школи

Школа – це другий дім для учня чи вчителя. Так приємно почуватися вдома в затишку, комфорті та безпеці. Класи школи теж гарно було б зробити привітними й цікавими. Річ не тільки в оснащені зручними меблями та сучасною технікою, а і в естетичному їх вигляді. Приємні спогади та бажання вчитися гарантовано, якщо атмосфера класу приємна оку й спонукає до отримання знань.

Календар природи та погоди

Прогноз погоди та поради Гідрометеоцентру можна почути з будь-яких масових засобів інформації. Ми вже звикли, що прогноз погоди може і не справдитися. Це добре коли обіцяли дощ на всі вихідні, а насправді гріло сонечко. Вже не потрібно запам’ятовувати прикмети, що прийшли до нас крізь віка. Чи потрібно?

Одиниці вимірювання

Фут чи може фунт, або пуд. Миля це скільки? А яка миля? Що більше кілограм пір’я чи кілограм заліза?

Багато запитань можуть виникнути коли ми натрапляємо на незнайомі нам одиниці вимірювання. Навіщо люди за час свого розвитку вигадали стільки варіантів мір? В різних місцях нашої планети з давна використовували найбільш зручні одиниці вимірювання.

Наборное полотно

Достаточно интересная и удобная вещь. Особенно, что касается развития ребенка в игровой форме. Ведь играя, мы учимся намного быстрее и главное, наука даётся легче. Наборное полотно открывает для ребенка много различных игр и возможностей. Он может изучать буквы, цифры, предметы, животных. Составлять слова, решать примеры, группировать объекты по необходимым признакам, изучать расположение предметов, их порядок.

Психологічна підтримка бійців АТО

З дитинства ми сприймаємо військовослужбовців, як воїнів – захисників пригнічених. Не треба забувати, що наші захисники теж люди та вони також інколи потребують уваги, підтримки, допомоги. Особливо гостро питання підтримки стає, коли бійці потрапляють у несприятливі умови зони бойових дій. Вони переживають увесь жах війни. Втрачають друзів, отримують травми, занепадають духом – отримують унікальний емоційний досвід і багаж на все життя. Повертаються до дому вже зовсім іншими людьми. За таких несприятливих умов задля підняття бойового духу, сприянню виходу зі стресових ситуацій, взаємодопомоги в подоланні посттравматичного і «афганського» синдромів, бійцю необхідно надавати психологічну допомогу.

Стенди для збройних сил

У нелегкий час реформ і відстоювання державності, великий тягар відповідальності ліг на наших захисників. Нові правила, більше обов’язків і серйозніша відповідальність. За таких умов достатньо важко запам’ятати весь великий обсяг інформації.

Стенды дешево

Хочется получить информативный, практичный и красивый, а главное дешевый стенд. Поэтому поводу в интернете гуляет интересное шуточное объявление: «Делаем ремонт быстро, качественно, не дорого. Выберите 2 условия». В этой шутке, как  и во многих других, есть здравое зерно.

Любой товар, предоставляемый на рынке, имеет себестоимость. Это затраты на сырье, производство, логистику, реклама, прибыль плюс налоги. Производитель может завышать прибыль, однако на современном конкурентном рынке нужно быть достаточно гибким в ценовой политике. На чем же можно сэкономить?

Прибыль. Если бизнес не приносит доход, достаточный затраченным усилиям, то нет смысла им заниматься.

Налоги. Всевозможные схемы обхода и снижения налогов не всегда возможны и часто не законны.

Час розваг для навчання.

У царстві звірів немає шкіл, інститутів чи будь-яких інших навчальних закладів. У тварин багато чого розвинуто на рівні інстинктів. Однак багатий досвід та науку вони отримують від спостерігання за батьками і, звичайно ж, граючи з іншими членами зграї. Гра допомагає одним звіряткам полювати, другим ховатися, а у третіх розвиває швидкість чи силу.

Людина також може використовувати ігри для навчання малюків. Зовсім не потрібно примушувати дитину до фізичних чи розумових вправ. Багато чому можна навчитися навіть не усвідомлюючи цього. Ось декілька прикладів для отримання задоволення від навчання.

Соціальний розвиток дитини.

Малеча на відміну від дорослих не має достатнього багажу знань та досвіту, тому допитливість розуму у дитини значно більша. Поки дитина знаходиться під наглядом батьків, в неї формується сприйняття світу і його поділ на добро і зло виключно із поведінки батьків та їх світогляду. Щойно дитина входить в соціум, розширюється вплив на її свідомість з боку однолітків, вчителів, лікарів, продавців, сусідів та інших людей, хто так чи інакше спілкується з дитиною. Малий індивід ще не має сформованої свідомої думки особливо, коли стикається з чимось новим. В ці моменти йому необхідний досвід дорослих або однолітків.

Самооцінка - рух до мети

Багато хто задається питанням, чому одна людина досягає бажаного, а інша не може зрушити з місця до своєї мрії. Може, то недосяжні мрії або людина докладає мало зусиль? Часто за однакових умов і в досягненні одних і тих же цілей більш впевнена в собі людина – лідер досягає більшого. Чому так виходить? Звичайно, характер особи формується змалечку, однак на нашу самооцінку можуть впливати різноманітні, як внутрішні, так і зовнішні чинники. Невдачі на роботі або навчанні, образи чи зауваження, низький рівень соціального становища можуть значно знизити самооцінку. Людина без віри не має і надії, не віриш в себе – не досягнеш мети.