Табличка "На території ведеться відеоспостереження"
Код-17816, розмір 19х25 см
Табличка "На території ведеться відеонагляд" – це обов’язковий елемент системи безпеки, який попереджає відвідувачів, що територія чи приміщення перебуває під відеоспостереженням. Такий знак не лише виконує інформативну функцію, а й діє як профілактичний засіб проти правопорушень, адже попередження про відеокамери знижує ризик небажаної поведінки.
Табличка виготовлена з якісних матеріалів, стійких до атмосферних впливів, що робить її придатною як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вона зберігає свій вигляд під дією сонця, дощу та перепадів температур, залишаючись чіткою та зрозумілою.
Використання такої таблички – це простий та ефективний спосіб підвищити рівень безпеки на об’єкті. Вона буде доречною для:
-
житлових комплексів та приватних будинків,
-
офісних центрів та підприємств,
-
складів, магазинів, торгових залів,
-
громадських закладів і територій з обмеженим доступом.
Компанія d-grand.com пропонує замовити табличку "На території ведеться відеонагляд" за доступною ціною з доставкою по всій Україні. Це практичне рішення для тих, хто дбає про безпеку та порядок.
Наша компанія є виробником високоякісних стендів, банерів і табличок. Замовляючи у нас, ви купуєте стенди за найнижчою ціною та вищої якості.
- Всі стенди виробляються з пластика ПВХ товщиною 4 мм. Ви можете зменшити вартість Вашого замовлення, замовивши виготовлення на ПВХ 3 мм.
- Також є можливість виготовлення стендів на жесті або композиті.
- Стенди покриваються плівкою з повнокольоровим друком.
- Кишені виготовляються з прозорого пластику. Перевагою є його довговічність.
Наші переваги:
- найкращі ціни;
- висока якість матеріалу (стенди виготовляються з ПВХ німецької якості);
- покриття стенду з самоклеючої плівки фотографічної якості Oracal;
- безкоштовна послуга зміни дизайну, кольору, тексту або форми;
- у комплекті ви отримаєте спеціальні канцелярські цвяхи, за допомогою який Ви можете закріпити стенд до стіни.
- стенди та таблички запаковують у плівку та щільний гофрокартон, що запобігає пошкодженням під час транспортування;
- матеріали безпечні для дітей.
Щоб купити Табличка "На території ведеться відеоспостереження", вам досить натиснути кнопку «купити» на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Або ви можете зателефонувати за телефонами 097-171-44-58, 050-939-45-46
Так само ви можете замовити додаткові послуги:
- обрамлення молдингом (декоративна золота чи срібляста стрічка по периметру);
- ламінування (покриття захисною антивандальною плівкою);
- встановлення люверсів (металеві кільця для кріплення).
- встановлення вушок-кріплень. Додаткові кріплення не рекомендується встановлювати та стенди з кишенями для змінної інформації.
Доставка здійснюється поштовими службами Укрпоштою і Новою Поштою у всі міста України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Харків, Харківська область і Львівська область, Львів, Одеса та Дніпро, Дніпропетровська область, Суми і Кропивницький, Донецька область і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область , Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганська область, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Нікополь, Кам’янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ, тощо).